אין דיאטה אחת שטובה לכולם החוכמה היא לדעת מה כל אחד צריך

לדיאטניות בצוות של מותר לי ידע נרחב והתמחויות בתחומים שונים

אז במה הדיאטניות שלנו מתמחות?

התמחות בירידה במשקל בגישת הנון דיאט - הרזיה ללא דיאטה

ירידה במשקל בגישת הנון דיאט - הרזיה ללא דיאטה

הדיאטנית תתאים לך תוכנית אישית שתקדם אותך ותסייע לך לרדת במשקל ולהשיג את המטרות שלך,תוך שילוב המזונות האהובים עליך. במפגשים תדונו על קשיים בהם נתקלת במהלך השבוע ואיך ניתן להתמודד איתם טוב יותר בעתיד, תבדקו אילו הרגלים מקדמים אותך לקראת המטרה שלך ומאיזה הרגלים כדאי להפרד. תבינו יחד אילו מחשבות מכשילות את התהליך וכדאי לעבוד עליהן ולשנות אותן, כיצד ניתן להתמודד עם אכילה רגשית, ירידה במוטיבציה, נפילות ועוד. בייעוצים תעשו מעקב אחר ההתקדמות בשינוי בהרגלי האכילה, הירידה במשקל והירידה באחוז השומן.


התמחות בתזונת ילדים ונוער

תזונת ילדים ונוער

דיאטנית שמתמחה בילדים שמה דגש על הקניית הרגלי אכילה נכונה למשפחה כולה. בייעוץ יהיה ניתן לעבוד על אכילה בריאה ומאוזנת שתתמוך בגדילה תקינה, איזון עודף משקל או תת משקל, הפחתת בררנות אכילה, הרחבת מגוון המזון הנאכל ועוד. במידה והילד קטן מדי או שההורים אינם מעוניינים לבצע את המפגשים יחד עם הילד, מומלץ לעשות מפגשים להורים בלבד. מומלץ לשלב את הילד כשהוא מעל לגיל עשר, כאשר הוא עצמו מעוניין בתהליך


התמחות בתזונת נשים בהריון ולאחר לידה

תזונת נשים בהריון ולאחר לידה

דיאטנית שמומחית בתזונה להריון ולאחר לידה, תנחה אותך כיצד לאכול בצורה מאוזנת בה את והתינוק תקבלו כמות מספקת של כל אבות המזון על מנת לסייע להתפתחות מיטבית של התינוק ושמירה על בריאותך. בייעוצים יהיה ניתן לבצע מעקב אחר המשקל ולסייע בהתמודדות טובה יותר של תופעות הנובעות מההריון כמו בחילות, צרבות, גזים, נפיחויות ועוד. לאחר הלידה, הדיאטנית תנחה אותך על מה חשוב להקפיד בהנקה, ובהמשך גם כיצד לחזור בצורה בריאה לגזרה.

רוצה לתאם שיחת אבחון עם דיאטנית ללא עלות?

למה חשוב לדיאטנית להמשיך ללמוד ולעבור עוד הכשרות?

עולם התזונה והדיאטה הוא עולם דינמי ומשתנה ומה שידוע היום לא בהכרח נשאר נכון גם מחר.
זהו תחום מרכזי בחיים ולכן מתבצעים בו מחקרים קליניים רבים בכל העולם, בנסיון לשפר את הידע ואת חיי האנשים.
מכיוון שכך, לא מספיקים לימודי התואר באוניברסיטה, ההכשרה בבית חולים ומבחן של משרד הבריאות, אלא חשוב גם כל הזמן להתעדכן, להשתפר ולהיות מטפל טוב יותר.
חוץ מהידע הקליני, דיאטנית היא כיום חצי פסיכולוגית, במיוחד בגישת ההרזיה ללא דיאטה אותה אנחנו מקדמים, לכן חובה עליה גם לעשות קורסים מתחום הנפש, הפסיכולוגיה ולרכוש לעצמה כלים טיפוליים עדכניים ויעילים, כגון גישת ה-NLP וטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) , דמיון מודרך ועוד.
במותר לי, אנחנו מקפידים לעבוד עם דיאטניות ששואפות למצוינות, שרוצות ללמוד ולהתפתח כדי לתת לכל אחד מהלקוחות שלנו מענה מקצועי, מקיף ושמתאים בדיוק לבעיותיו ולצרכיו.
אז השאירי רק שם וטלפון ואנחנו נמצא את הדיאטנית המתאימה לך ביותר