כמה לקוחות שלנו שהצליחו לשנות ובגדול

Some elements on this page did not load. Refresh your site & try again.

אחרי
את המקום הזה אנחנו שומרים לך
לפני
אם גם את רוצה לעשות שינוי כזה בחיים שלך, את מוזמנת לפנות אלינו

המקום הנוסף ברשימת ההצלחות

שמור לסיפור ההצלחה שלך!

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו
בואו נתחיל בתהליך עוד היום

מה אומרים עלינו בפייסבוק ?

אני בחרתי במותר לי לאחר שניסיתי במהלך 3 שנים את כל הדיאטות הקיימות בשוק, המוכרות יותר ומוכרות פחות. לקחת מאמנת אישית, קניתי את כל הכדורים הקיימים בשוק, ניסיתי את כל קבוצות התמיכה ואת כל אתרי האינטרנט. הגעתי למותר לי וחשבתי שנכונה לי אכזבה נוספת אבל הבטחתי לעצמי שזו תהיה האכזבה האחרונה. סיגלית המנהלת שלחה אלי את נטע הדיאטנית מאזור הצפון. נטע הגיעה אלי לבית לפגישה הראשונה ומיד הבנתי שאני הולכת לעבור תהליך מקצועי אבל לא ידעתי עד כמה. נטע דבר ראשון היא אדם נפלא ומיוחד, מכילה ותומכת, מקצועית ומקצוענית ברמות שאין הרבה כאלו, סבלנית ונעימה. נטע לפני הכול התגלתה כאדם באמת מיוחד שהרגשתי מחויבות הן לתהליך והן לה. חשוב לציין שבמקביל ולראשונה, הצלחתי לרדת במשקל בצורה איטית אמנם ואולי גם לא לפי היעדים שקבעתי לעצמי, אבל המגמה הייתה ירידה ונטע חיזקה אותי לאורך כל הדרך. אבל המתנה הגדולה ביותר שנטע נתנה לי, וזו המתנה האמתית והיא לכל החיים, זה את אורך החיים. אני טבעונית ונטע הכניסה את החלבון מן הצומח לחיי ועזרה לי על ידי כך גם להוריד את אחוז השומן וגם לאכול בריא ומזין. נטע העשירה אותי במתכונים נפלאים ולימדה אותי לאכול נכון ובריא. תודה ענקית לנטע ולסיגלית .

אני רוצה להמליץ על סיגלית הדיאטנית ששינתה לי את החיים ולא רק לרדת כמעט 10 קילו (והדרך שלי עוד ממשיכה) אלא בחשיבה תיכנון והבנה של מה בדיוק אני אוכלת... שלא לדבר על בריאות. לאחר חצי שנה תיקנתי את כל הערכים על ידי תזונה נכונה ובריאה.. שממשיכה איתי בזכות סיגלית!!!

אם ניסיתם הכל ואתם כבר מיואשים, ממליצה לכם בחום לפנות למותר לי!!! אין עליהם, עושים הכל כדי שתצליחו וגם שתישארו עם מה שהשגתם!

אחל'ה שירות, יחס טוב, נעים, והכי חשוב מלמד איך לחיות נכון גם לאכול אוכל שאוהבים וגם לרדת במשקל :) תודה רבה על כל הכלים שקיבלתי

סיגלית הדיאטנית מקסימה, מאוד יסודית ומקצועית! ממליץ בחום..

עבדתי עם סיגלית פז המופלאה, מנהלת "מותר לי" במשך תקופה ארוכה! במהלך התקופה הזו קיבלתי כלים לאכילה שפויה ומושכלת, כיצד לא להפוך את האכילה לאכילה רגשית או מתוך שעמום וגם להינות מאוכל, בלי להרגיש אשמה על כך!

סיגלית ליוותה אותי בתהליך של ירידה במשקל ואני ממש מרוצה מהתהליך ומהתוצאות אין מה להתלבט, מי שרוצה לעבור את תהליך ההרזייה עם תמיכה ותוצאות סיגלית וצוות מותר לי הם צוות התזונאיות המושלמות

מותר לי הוא שירות מצויין של דיאטניות שמגיעות עד הבית ומטפלות בגישת ההרזיה ללא דיאטה

מומלץ מאוד. היחס הנהדר והגמישות באוכל נותנים את כל ההבדל מהדיאטות האחרות.

Please reload

טלפון  : 055-8817052

אימייל : contact@mutarli.co.il

|

מותר לי - החברה היחידה
בתחום התזונה והדיאטה
בעלת
תו אמון הציבור

למותר לי יש את תו אמון הציבור