תנו לעובדים שלכם

חיים בריאים יותר

שינוי הרגלי אכילה ואורח חיים בריא
יתנו לכם עובדים מרוצים יותר ויצרניים יותר

איך אנחנו יכולים לעזור לעובדים שלך ?

הרצאות בנושאי תזונה ובריאות

הדיאטנית תגיע למקום העבודה ותעביר סדרה של הרצאות מעניינות לבחירתכם

ייעוץ תזונה זוגי או משפחתי
סדנאות פעילות בנושא תזונה בריאה

מגוון פעילויות להגברת המודעות לבריאות תוך כדי הפעלות מונחות ע"י דיאטנית

למה כדאי לבחור בדיאטנית של מותר לי ?

בחירת דיאטנית בהתאם לתחום התמחות

אנחנו צוות של כ-30 דיאטניות בפריסה ארצית

יש לנו אפשרות להגיע לרוב המקומות בארץ ולהתאים את הדיאטנית

בעלת תחום ההתמחות המתאים לפי נושא ההרצאה ודרישות הארגון

התאמה אישית

מבררים מראש מה מעניין את העובדים ומה מתאים לצורכי הארגון

מה הקשים העיקריים שחווים? מה סוג ההרצאה שיכול לעניין אותם?

על מנת להביא לשביעות רצון גבוהה של המשתתפים

עושים ולא רק מדברים

גם בהרצאות מתבצעת הפעלה של הקהל

לרוב במשימות, תרגילים או משחקים

אנחנו מאמינות מאוד בביצוע דברים באופן מעשי ולא רק דיבורים כיוון שכך החומר נקלט טוב יותר

וההרצאה מועברת בצורה הרבה יותר מעניינת וקלילה

סיכום שמוביל ליישום

העובדים מקבלים גם חומר מסכם

משתתפי ההרצאה מקבלים בתום ההרצאה סיכום קליל של דגשי ההרצאה

על מנת שיוכלו להמשיך וליישם בבית את החומר הנלמד

בואו נעשה משהו יחד - סדנאות פעילות

חקירת מנגנון הרעב והשובע שלנו

בסדנא נלמד להכיר את התחושות השונות של הרעב והשובע, מה משפיע על תחושת השובע שלנו, ומתי מדובר ברעב אמיתי. בסדנא נעשה תרגול התנסותי באכילה

סדנת בישול בריא

סדנא מעשית בה נשוחח על חשיבות התזונה שלנו, חשיבות תזונה טבעית ולא מעובדת, כיצד להתארגן ולהכין אוכל בריא במהירות וקלות, וכמובן נתנסה בבישול והכנה של מתכונים בריאים וטעימים

סדנת סלטים

נכיר את היתרונת של הפירות והירקות השונים, נכין סלטים שונים, נטעם אותם ונבחר את הסלט המנצח

 

מחפשים תהליך מסודר יותר ?

סדנא לשינוי הרגלי אכילה והרזייה בשיטת מותר לי

סדנא זו יכולה להתקיים במקום העבודה או באופן פרטי,

ומטרתה תהליך של שינוי הרגלי אכילה וחשיבה.
הקבוצה תתקיים במיקום ובשעות שנוח לחבריי הקבוצה.
הסדנא כוללת 12  מפגשי בסיס שבועיים.
משך כל מפגש הוא בין שעה לשעה ורבע בהתאם לצורך ולדרישות.

הדיאטנית לא נותנת לכם לוותר !!!

בכל שבוע עברים על המשימות הקודמות ואיך עמדנו בהן, עושים שקילה למי שרוצה, הרצאה קצרה בנושא מסויים, דיון פתוח ומשימות להמשך השבוע.

בואו נלמד משהו יחד - הרצאות מעניינות

אורח חיים בריא בעבודה – כיצד ניתן לשמור על אורח חיים בריא בעבודה על ידי ביצוע שינויים קטנים וקלים ליישום. איך שינויים קטנים בתזונה יכולים לגרום למשתתפים להיות הרבה יותר בריאים.

 

מה יש במזון שלנו? – הרצאה בנושא הרכב המזון שלנו. בהרצאה נבחן את כמויות השמן, סוכר ומלח הקיימים במזונות שונים על מנת שנדע לבצע בחירות מושכלות יותר

 

מיתוסים בתזונה – הרצאה הבוחנת את האמונות שלנו לגבי מזון. ננפץ מיתוסים רווחים בתחום התזונה, ספורט ואורח חיים.

 

יוצאים ממעגל הדיאטות – בהרצאה נדבר על השפעות פיזיולוגיות והנפשיות שיש לכניסה לתהליך של דיאטה. איך לבחור בדיאטה נכונה לגוף, מה השלכות של דיאטות מהירות, מהי גישת הנון דיאט ואיך אפשר לרדת במשקל בדרך אחרת מדיאטה, דרך מעצימה והרבה יותר אפקטיבית.

 

משפחה בריאה – ההרצאה מדברת על עקרונות של שמירה על אורח חיים בריא במסגרת המשפחתית. מה לקנות, מה להכין, איזה שיח מקדם בריאות ואיז שיח במשפחה עלול לעודד השמנה, הפרעות אכילה ופגיעה בדימוי הגוף.

 

אכילה רגשית – אין אדם שלא חווה אכילה רגשית, בן אם קשורה לרגשות חיוביים או שליליים. בהרצאה נדון על מהי אכילה רגשית, איך לזהות אותה וניתן כילים פרקטיים על מנת להפחית אותה ולקבל יותר שליטה על האכילה.

 

תזונה נשית – בהרצאה נדבר על חשיבות התזונה הנכונה לנשים. מה הבעיות הבריאותיות שנשים עלולות לסבול  מהם ואיזה צעדים פשוטים וקלים ניתן כבר עכשיו ליישם על מנת לשמור על הבריאות לאורך זמן.

 

חיים עם סוכרת – בהרצאה נדון על מחלת הסוכרת, מה מעלה את רמות הסוכר שלנו, ואיך ניתן להתנהל נכון יותר במהלך היום על מנת להצליח לאזן את הסוכר ולמנוע את סיבוכי המחלה. בהרצאה ינתנו דוגמאות למאכלים בריאים וטעימים שמותאמים לחולי סוכרת.

מפחיתים את הסיכון למחלת לב – בהרצאה נמתקד במה הם הגורמים שמובילים למחלות לב, איך מחלת לב מתפתחת, מה אומרים המחקרים האחרונים, כיצד ניתן להפחית את רמות לחץ הדם ושומני הדם, ומה עלינו לשנות כבר עכשיו באורח החיים שלנו על מנת למנוע התפתחות מחלות לב וכלי דם.

 

תזונה בהריון ובהנקה – תקופת ההריון היא תקופה מרגשת בה אנחנו אחראיות לשניים ולכן חשוב לוודא שהתזונה שלנו תהיה מאוזנת ובריאה כך שתספק את כל הצרכים החשובים של העובר. בהמשך נדבר על חשיבות תזונה נכונה בהנקה.

תזונה בגיל השלישי – אנשים רבים סובלים מחסרים תזונתיים רבים בהגעתם לגיל השלישי. ההרצאה הזו חושפת מה הם הסכנות של אותם חסרים, איך ניתן לאתר אותם, והכי חשוב  איך ניתן למנוע אותם על ידי תזונה מאוזנה במהלך היום יום.

בריאות פיזית ונפשית של מתבגרים – ההרצאה מתמקדת בשני נושאים. האחד הוא דימוי גוף בגיל ההתבגרות, השפעת התקשורת ומודל היופי על בניית הדימוי העצמי של בני הנוער, כיצד עלינו להגיב נכון לפרסומות מעודדות הרזון, מתי מדובר בדיאטה תמימה ומתי עלינו לחשוב שמתפתחת הפרעת אכילה. בחלק השני נדון על הצרכים הפזיולוגים של מתבגרים, מה עלינו לקנות ולהכין, איזה כמויות הם המתאימות ומה החסרים התזונתיים שחשוב להיות ערים להם כיוון שעלולים להיות להם השפעות ארוכות טווח.

תזונת ילדים – כיום כל ילד רביעי סובל מעודף משקל. ילדים הולכים לגינה כדי לאכול חטיפים, ממעיטים בצריכת ירקות ופירות וסובלים מחסרים תזונתיים. ההרצאה תיתן כילים כיצד ניתן לשפר את תזונת הילדים, איך להציג להם מזונות חדשים כך שיסכימו לטעום, האם להכניס " אוייבים" הביתה וכמה, ואיך להגיב לבקשות של הילדים לאכילה לא מאוזנת.

לקבלת פרטים לגבי הרצאות וסדנאות, השאירו פרטים למטה וניצור אתכם קשר בהקדם
 

טלפון  : 055-8817052

אימייל : contact@mutarli.co.il

|

מותר לי - החברה היחידה
בתחום התזונה והדיאטה
בעלת
תו אמון הציבור

למותר לי יש את תו אמון הציבור